Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Incom T-65 X-Wing - CODE 3

Dodano: 2008-08-26    
« wstecz
Mam przyjemność zaprezentować kolejny pojazd z serii CODE, który należy do kolekcji jednego z fana. Tym kimś jest kolega Pistolet. Przestawia on tym razem rebeliancki myśliwiec Incom T-65 X-wing.

Oto co o nim pisze:
Model jest w 99% wykonany z metalu. Wymiary modelu to 33cm długości i prawie 30 cm szerokości. Wymiary podstawy to 40cm x 37 cm. Wysokość z akrylowym kloszem wynosi 26,5 cm. Model można eksponować jako stojący z wysuniętym podwoziem lub w locie z płatami w pozycji bojowej. Do tego celu służy specjalna podstawka. W komplecie znajduje się walizeczka, w której jest dwadzieścia części mocowanych na magnesy do modelu. Są to różne klapy i osłony do silników i innych podzespołów X-winga. Jest też podwozie, w razie gdybyśmy zdecydowali się zrobić wersję "nielatającą" oraz R2 D2. Waga samego modelu w zależności od konfiguracji jest różna, ale wynosi około 2kg. Całość razem z akrylem waży ok. 8,3 kg. Ponieważ jest to wersja sygnowana to na specjalnej tabliczce jest własnoręczny podpis Marka Hamilla grającego rolę Luka Skywalkera w filmie. Ta wersja wyprodukowana została w ilości 1000szt. Oczywiście jest też certyfikat autentyczności. Na ebayu cena tej wersji to ok.2400zł. Mnie udało się nabyć za 1800zł, ale można i taniej jak się jest cierpliwym.

Jak dla mnie jest to prawdziwy rarytas idealny do pochwalenia się nim przed znajomymi.
Wielkie dzięki za podesłane info i oczywiscie czekamy na więcej :)My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?