Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Millenium Falcon - CODE 3

Dodano: 2008-11-13    
« wstecz
Kolejny fenomenalny pojazd z firmy Code 3 podesłany przez właściciela czyli Pistoleta
Zapraszam do zapoznania się z opisem jak również ze zdjęciami.
 
"Przedstawiam replikę Falcona Millennium firmy CODE 3. Jest to jeden ze "starszych" modeli firmy wraz z X-wingiem i Slave 1. Charakteryzowały się one dużą liczbą otwieranych elementów.
Seria limitowana 10.000 sztuk. Nie spotkałem się z wersją sygnowaną.
Model jak zwykle wykonany jest w 99% z metalu. Sam model waży ok. 2,5 kg. Wraz z podstawkami 6,7 kg. Do tego możemy dołożyć opcjonalny akrylowy klosz. Mój wykonany jest z 3mm. szkła dlatego całość waży 9,3 kg, ale z akrylem będzie nieco lżejszy. Wymiary podstawy: 40 cm. x 33,5 cm. Wymiary modelu jakieś 33cm. x 24cm. Jest w dość dużej skali jak na tę serię, ale i tak wykonany bardzo szczegółowo. Do kompletu dostajemy pudełko,w którym znajdują się części i klapy do pojazdu trzymające się na magnesach. Jest tam też podwozie do alternatywnego eksponowania Falcona w "spoczynku". Wtedy też można opuścić właz.
Bardzo dobrze wykonane są elementy schowane pod klapami.Reszta na zdjęciach."Dodał: Krzysztof Wencel13
Model jest naprawdę super, prezentował mi go osobiście jego właściciel. Uważam że może śmiało służy jako wzór do budowy modelu.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?