Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

AMT/Ert wskrzesza serię modeli Star Wars - UPDATE

Dodano: 2009-04-01    
« wstecz
Pierwsza firma jaka wydawała modele ze Star Wars czyli AMT/Ert już niedługo rozpocznie produkcję nowych modeli z Gwiezdnej Sagi. Po przerwie jaka była spowodowana stratą licencji, producent znów wkracza do gry. Jak informuje na swoim blogu właściciel firmy, David Philips, dzięki ponownym uzyskaniu licencji od LucasArts oraz licznym mailom motywującym od fanów, już na jesieni powinny pojawić się nowe pozycje. W śród nich ujrzymy modele z Ataku klonów czyli Jedi starfighter, Slave 1 Jango Fetta, Republic Gunship oraz kilka innych. Co najfajniejsze mają również zostać wypuszczone na rynek reedycje modeli z dawnych lat tj. Imperial Stardestroyer, Tie Fighter oraz inne tak Imperialne maszyny jak i wszystkie maszyny Rebelii. 

Najlepsza wiadomość jest taka, że jak zapewnia producent wszystkie formy mają być stworzone od nowa tym samym znacznie polepszona jakość modeli włączając w to wklęsłe linie podziału jak również najważniejsze czyli zachowanie skali. Jest to bardzo miła niespodzianka, zważywszy na fakt, że poprzednie modele nijak do siebie nie pasowały. W ten sposób AMT/Ertl chce zrobić konkurencję dla takich firm jak Fine Molds, która w tym momencie wiedzie prym pod względem jakości.
Pozostaje nam tylko poczekać do jesieni.

UPDATE - niestety dopiero teraz moge Was o tym poinformować, ale wszystkie powyższe informacje były wymyślone przeze mnie na potrzeby Prima aprilisu. Niestety Ertl nie planuje w najbliższej jaki i zapewne w nadalszej przyszłości wydać modeli...a szkoda. Fajnie, że się nabraliście, ale cieszy też, że macie potrzebę nowych modeli :)Dodał: zbyneck
Dla mnie bomba!!!uwielbiam produkty AMT,mimo ich niedoskonałości,które w sumie dopingują do zrobienia wszystkiego co w mojej MOCY aby wyglądały lepiej...
Dodał: Falcon
Wiec to nie jest Prima Aprilis?
Aż się wierzyć nie chce :D
Dodał: Krzysztof Wencel13
Jestem jak najbardziej ZA!!!!!! Kwestia tylko dostępności tych modeli na naszym polskim rynku.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?