Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Sandtrooper na Dewbacku

Dodano: 2009-06-01    
« wstecz
Jeśli myśleliście kiedyś o tym by zrobić sobie pustynną dioramę, do złudzenia przypominającą scenę z Nowej Nadziei, w której głównym wątkiem byłby Sandtrooper wraz z Dewbackiem to teraz przyszła odpowiednia chwila. Firma StannArts wydała niedawno pełny zestaw części do wykonania takiej scenki. Cały model zawiera 31 części. W ich skład wchodzi 28 części odlanych z żywicy oraz 3 z aluminium. Do całości dołączona jest również podstawka imitująca skaliste podłoże Tatooine.  Swoją drogą robi bardzo dobre wrażenie. Model został wykonany w skali 1:12. Można zatem sądzić, że wielkość będzie dość imponująca. Taka skala spowodowała że można sobie pozwolić na dość dobre odwzorowanie detali tak Dewbacka jak i Sandtroopera i rzeczywiście. Patrząc po gotowych zdjęciach modelu, można stwierdzić, że wszystko odlane jest z dużą starannością o szczegóły. Do całego zestawu dołączony są jeszcze naklejki, instrukcja oraz zdjęcia z przykładami jak można wykonać model.

Teraz najważniejsze. Cena modelu. Ca wszystko trzeba zapłacić ... 180 dolarów. Cena jest gigantyczna. W porównaniu do innych modeli, nawet tych do tej pory najdroższych z Fantastic plastic czy TwoFatGuys, cena za ten model jest chyba jednym z najdroższych jakie widziałem. Tym samym będzie na niego sobie mogło pozwolić niewielu śmiertelników. Tak więc myślę, produkt StannArts  można potraktować raczej jako ciekawostkę niż jako obowiązkową pozycję w kolekcji fana Gwiezdnych wojen.

Więcej info: www.dstann.com/shop/dewback.aspxDodał: Falcon
tu jest porównanie:
http://www.looksirdroids.com/replica_sand-storm.htm
Dodał: Peter_D
Masz większą styczność z mundurkami trooperów, dlatego też chciałbym się dowiedzieć gdzie się walnęli w tym sandzie? Może mi się to przyda kiedyś :)
Dodał: Falcon
Szkodą, ze przy tej cenie się nie postarali i nie sprawdzili jak wygląda sandtrooper w odróżnieniu od szturmowca
Dodał: Peter_D
;) dobre dobre ;) tylko teraz dostajemy odrobinę lepszą podstawkę ;)
Dodał: LoudLord
EEE, były już lepsze odzwierciedlenia tego wspaniałego stworzenia dosiadanego przez naszych chłopców na Tattooine :D
http://www.starwars.pl/pic.php?path=stuff/tf/figurki/joruus/079.jpg&txt=Sandtrooper%20on%20Dewback
Jak widać , nie ma żadnych powodów wysupływać tak wielkiej sumy ze świnki skarbonki ;) - pozdrawiam...
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?