Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Revell i plany modelarskie na 2010r.

Dodano: 2010-01-11    
« wstecz
Ciesząca się dużym uznaniem niemiecka firma produkująca modele z realnego świata jak i z kręgu SF ponownie ma wplanach zadowolić właśnie fanów walk kosmicznych a zarazem fanów Gwieznych wojen. Jak się dowiedziałem, już w tym roku przyjdzie nam zapoznać się z nowymi modelami z Gwiezdnych wojen. I tak będą nimi:

 

06673 AT-TE

06674 Ahsoka Tano's Jedi Star Fighter

06670 AAT

06671 Grievous Starfighter

06672 Republic Attack Shuttle

 

Jak się pewnie domyślacie cała seria znów w całości będzie poświęcona Wojnom Klonów. Data wypuszczenia modeli przewidziana jest na paździerkiku tego roku. Niestety jak dotąd nic nie wiadomo o skali tych modeli, ale nie należy się nastawiać na to by wszystkie modele trzymały się tej samej skali. Jedyne co jest najbardziej prawdopodobne to to, że myśliwiec Ashoki będzie w tym samym rozmiarze co wydane ostatnio modele Kenobiego i Skywalkera.

Jeśli będę wiedział coś więcej to natychmiast dam Wam znać.Dodał: Peter_D
Z tym At-te to ja bym się tak nie napalał zbytnio. At-at też miał być super ekstra i wielki a był tylko wielki ;) Zobaczymy w praniu co to takiego będzie ;)
Dodał: Abdul
Jest!!!Nareszcie AT-TE będzie łatwo dostępny!Będą też inne.Dzięki za news.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?