Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Nowe modele Sci-fi od Anigrand już wkrótce

Dodano: 2010-04-06    
« wstecz
Firma Anigrand znana wszystkim ze świetnych modeli Star Wars, już wkrótce powróci na rynek z dwoma nowymi modlearskimi propozycjami z tematyki bardziej fantastycznej niż realnej.

Pierwszym z tych modeli będzie eksperymentalny model ponaddźwiękowego samolotu szpiegowskiego SR-91 Aurora. Jak sprawnie zauważycie jest tu porównanie do dobrze znanego SR-71 Blackbird. Niestety nie wiadomo dokładnie ile model będzie miał części. Z informacji można mieć pewność, że będzie on w skali 1:144, czyli takiej w jakiej Anigrand produkuje i produkowało większość swoich dotychczasowych modeli. Wiadoma jest również cena modelu. Będzie ona wynosiła 58$ plus kwota 8.50$ za przesyłkę międzynarodową.

 

Druga zapowiedź może być nie lada gratką dla wszystkich modelarzy. Będzie to mianowicie model MiGa-31 FireFox. Dla przypomnienia dodam, że był to tytułowy bohater filmu z Clintem Eastwoodem. Samolot o dość niekonwencjonalnym kształcie posiadający w dodatku możliwości Stealth czyli niewidzialny dla radarów. Model również będzie produkowany w skali 1:144. Cena wynosić będzie 58$ i jak w przypadku poprzedniej zapowiedzi 8.50$ za przesyłkę międzynarodową.

 

Jak tylko będę wiedział coś więcej, natychmiast dam znać w tej sprawie.Dodał: Peter_D
pobierz = download ;)
Dodał: Peter_D
Chcę! :) A zamieścić też możesz, dlaczego nie? Wejdź do działu "pobierz" i tam będziesz miał pstryczek do odpowiedniej strony ;)
Dodał:
Jakby coś to mam model Firefoxa tyle że kartonowy :) Zamieścić nie mogę ale podesłać owszem :) Jakby ktoś był chętny to zgłaszać się :)
Dodał:
FIREFOX!!!! kurcze ależ się zeszukałem modelu tej maszyny.Szkoda że model w 1:48 jest jużniedostępny.Ale super że będzie chociaż takie maleństwo
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?