Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Wybierz model do recenzji

Dodano: 2010-04-12    
« wstecz
Podjąłem decyzję o uruchomieniu sondy na serwisie. Po prawej stronie, na głównej, możecie zagłosować na model jaki będzie następny do obfotografofania oraz do opisania. Cele sondy są dwa. Najważniejszy czyli to Wy będziecie mogli zdecydować, a już na pewno główniej mierze podjąć decyzje o tym jaki model będzie następny do opisania. Drugi powód jest taki, że sam siebie chcę zagonić do roboty. Przez to nie będę mógł sam sobie powiedzieć, "nie bo coś tam" i zawsze coś napiszę odnośnie jakiegoś modelu.

Przy wybieraniu modeli będę starał się wybierać różne firmy oraz stopnie wykonania modeli. To wszystko po to by było zróżnicowanie miedzy nimi.
Publikacja recenzji wybranego modelu będzie odbywała się średnio co tydzień lub co dwa. Życie pewnie i tak pokaże, że termin dwutygodniowy będzie bardziej odpowiedni ;)

Zapraszam więc do głosowania.

Jeśli chcecie zapoznać się recenzją modelu nie wymienionego na liście, to możecie dać mi znać komentując newsa. Zobaczę co da się zrobić ;)

Oczywiście osoby, które chcą się podzielić własnymi recenzjami modeli mogą wepchnąć się bez kolejki, do czego serdecznie namawiam :)My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?