Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Anigrand SR-91 Aurora

Dodano: 2010-07-19    
« wstecz
Informowałem ostatnio, że po wstrzymaniu prac nad modelami z Gwiezdnych wojen, Anigrand zabrał się za produkcję bardziej przyziemnych modeli, chociaż zahaczających o strefę Sci-Fi. Firma bowiem, postanowiła pójść w stronę prototypów samolotów. Jeden z wcześniej zapowiadanych modeli ujrzał światło dzienne i jest nim tytułowa Aurora.
Sam model składa się z 33 żywicznych części. W ich skład wchodzą dwie przeźroczyste części odpowiadające za owiewkę kabiny, oraz 10 kół wraz z mechanizmami odpowiadające za konstrukcję podwozia. Model w zestawie posiada również kalkomanie. Po złożeniu, konstrukcja osiąga długość 233mm oraz 122 mm rozpiętości. Czyli całkiem sporo jak na model w skali 1:144. Cena jaką trzeba zapłacić to 58$ + przesyłka do nas.
Ktoś mógłby powiedzieć, że to kolejny modelik, który nie znajdzie zainteresowania nigdzie poza najwytrwalszymi kolekcjonerami. Tu jednak Was zaskoczę, mianowicie jak to w Anigrandowych modelach było, tak i tu czekają na nas niespodzianki, w postaci dwóch bonusowych modeli. Co to za modele? Jednym z nich jest model niewidzialnego dla radarów myśliwca UCAV, coś na kształt E.D.I. z filmu Stealth. Drugim pojazdem będzie myśliwiec F-19, czyli alternatywna wersja dla modelu o tej samej nazwie tylko, że z firmy Testors. Przypomnę, ze F-19 miał być próbą przewidzenia jak będzie wyglądał najnowszy, niewidzialny dla radarów samolot USA.

Zapraszam na fotki:

Galaxy Kits | Modelarstwo Sci-Fi Galaxy Kits | Modelarstwo Sci-Fi
Dla wszystkich zainteresowanych polecam stronę producenta: http://anigrand.com/AA6011_Aurora.htm
 
 Dodał: Peter_D
Taaak, ale w tym wypadku chodziło też/bardziej o info w postaci dodatkowych modelików, które są już bardziej niż mniej SF ;)
Dodał: LoudLord
Mieliśmy zajmować się SF, a Aurora od lat lata :D Dzięki za przypomnienie- ostatnio martwiłem się wieściami o upadku Anigrandu... a jednak żyją- co więcej, mają i nowe wypraski, w przypadku 19-stki- rewelacja.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?