Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Zapowiedź nowego modelu

Dodano: 2010-09-29    
« wstecz
Ostatnimi czasy światek modelarski obiegła nowa bardzo ciekawa informacja. Zainteresowani powinni być w szczególności ci, który są głównie nastawieni w swoim hobby na modele z serialu Battlestar Galactica. Moebius bowiem udostępnił pierwsze zdjęcia prototypu Cylońskiego Ridera. Makieta przedstawia wersję Advanced myśliwca, widzianą w sezonie 4 BSG, charakteryzującą się głównie dłuższymi działkami oraz delikatnie zmienionym kształtem dysz silników.
Jak wspomniałem wcześniej jest to jak na razie makieta i ogólny kształt bryły pojazdu, który w niedalekiej przyszłości posłuży za wzór przy projektowaniu pełnowartościowego produktu.
Oczywiście model również będzie w skali 1:32, dopasowanej tak do Vipera Mk.II oraz Mk.VII, którego zdjęcia mieliście okazję widzieć w innym newsie.

Zapraszam do oglądania zdjęć. Na końcu znajdziecie również Galacticę wraz ze schematem naklejek.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?