Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Świetna zapowiedź od Bandaia w skali 1:72 - UPDATE

Dodano: 2016-03-02    
« wstecz
Piekło zamarzło. Takim tekstem zapewne zacząłby się niejeden łamiący news w internetowych serwisach. Ni z tego, ni z owego Bandai postanowił wypuścić, a właściwie zapowiedzieć model, na który czekało wielu fanów Gwiezdnej Sagi.

A-Wing, tak, ten oto model właśnie został potwierdzony poprzez japońskie serwisy modelarskie. Mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni mogą już teraz w różnych sklepach internetowych, wpisywać się na listy zamówień modelu. Modelu, który ujrzy światło dzienne pod koniec maja.
Jeśli chodzi o szczegóły, to już teraz wiadomo, że model będzie wykonany w skali 1:48 (czytaj update). Właściwie na tym wiadomości się kończą, ale jestem pewien, że im bliżej premiery, tym więcej szczegółów będzie wychodziło na światło dzienne.

Pozostaje cierpliwie czekać.

UPDATE
Niestety realia się trochę zmieniły. A-Wing nie będzie w 1:48 tak jak wersja Ertl, ale w skali 1:72. I dobrze, i źle. Źle, bo cena jest trochę nieadekwatna do wielkości modelu, za to dobrze, bo będzie pasował do całej reszty modeli z serii.

Dodatkowo Bandai ma w planach wypuszczenie jeszcze jednego modelu. A mianowicie działa Gwiazdy Śmierci. Ma ono mieć wysokość 108 mm.

Poniżej grafikaDoda: Peter_D
miejmy nadzieję, bardzo ładny bonus by był, aczkolwiek poza skalą :)
Doda: odan
Bazując na cenie i biorąc pod uwagę gabaryty najmniejszego z Wingów, a dodatkowo wnioskując z obrazka, turbolaser będzie pewnie w zestawie.
Doda: odan
Niestety będzie w 1:72, ale lepsze to niż nic, skoro jednak będzie A-wing to i pewnie B-wing i Tie Int.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorw.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?