Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Star Wars: Solo

Dodano: 2018-04-08    
« wstecz
Jakiś czas temu wszyscy fani Star Wars mogli oglądać pierwszy trailer nowego, samodzielnego filmu z tego uniwersum, opowiadającego o przygodach młodego Hana Solo. Przemytnika, łotra i łamacza damskich serc.
Kampania promocyjna filmu ruszyła z kopyta, w dniu jutrzejszym do sieci trafi kolejny trailer do filmu. Firmy modelarskie również nie próżnują. Bandai i Revell przypuszczają ataki na kieszenie modelarzy.

I tak Revell postanowił wydać pierwotną wersję statku YT-1300 w skali 1:165. Model jest bardzo prosty w wykonaniu i jakością pasuje do swojego poprzednika. Cały jest zrobiony raczej w zabawkowym stylu. Posiada kilka elementów na wcisk oraz moduł dźwiękowy. Dla tych co spoilery są im niestraszne dodam, że posiada również odłączany moduł  znajdujący się na dziobie.
Cena za zestaw to ok 25euro. Data wydania - w ciągu miesiąca.

Zdjęcia poniżej.

Bandai również postanowił wyjść z kontrofertą. Jak już się utwierdziło, Bandai wypuszcza model tego samego statku, ale w skali 1:144. Falcon również będzie posiadał odłączany przód, który jest niejako promem. Dodatkowo będzie posiadał odsłonięte wnętrze oraz oświetlenie silników.
Czerwiec 2018
Cena ok 250pln

Poniżej zdjęcia My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?