Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-05-02 22:40:08

Piotrek W.
Użytkownik

Tie Figther z Fine Molds

Witam,
żeby na forum pojawiła się pewna pewna różnorodność jeśli chodzi o autorów modeli big_smile przedstawiam mojego Tie Fightera z Fine Molds. Model jest świetny właściwie składa się go bez kleju i szpachli. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą się odstresować po starych modelach z AMT. A teraz zdjęcia:

http://i5.photobucket.com/albums/y184/Wojtal/Tie%20fighter/th_DSC_5506poprawione.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y184/Wojtal/Tie%20fighter/th_Tie_fighter_02.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y184/Wojtal/Tie%20fighter/th_Tie_fighter_03.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y184/Wojtal/Tie%20fighter/th_Tie_fighter_04.jpg

Pozdrawiam
Piotrek

#2 2008-05-05 08:42:24

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

Re: Tie Figther z Fine Molds

Super
Dzięki za wstawkę.
Z kupnem Tie fightera noszę się już jakiś czas, ale nigdzie nie można go dostać w kraju. Kiedyś był dostępny na Allegro, ale cena mnie trochę zbiła z tropu.
Mam za to X-winga smile
Co do modelu to wykonanie mi się podoba. Dopracowany, malowanie również bardzo spoko.
Osobiście nie jestem pewien co do szybki, ponieważ na ostatnim zdjęciu wygląda trochę jakby pająki tam zamieszkały od jakiegoś czasu wink
Ale może mi się tylko wydaje

Ogólnie bardzo mi się podoba

P

#3 2008-05-06 22:34:08

Piotrek W.
Użytkownik

Fajnie, że się podoba. Co do szybki i pająków to są dwa wyjaśnienia: 1*. to jest Tie fighter z zapomnianej przez Imperium planety, gdzie dyscyplina już dawno upadła i nikt nie przejmował się konserwacją pojazdów big_smile. 2*. model był dość dawno zrobiony i swoje już odstał na półce, gdzie powoli pokrywał się kurzem. Dopiero na zdjęciach widać, że odkurzanie nie było jednak dokładne sad. (*niepotrzebne skreślić).
Ja ten model kupiłem w HLJ. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie. Ceny są bardzo przyzwoite (zwłaszcza przy słabym dolarze). Przed chwilą sprawdzałem i wraz z przesyłką Tie figther kosztuje 62 PLN big_smile.
Pozdrawiam
Piotrek

#4 2008-05-07 07:32:00

Adam_Kijak
Użytkownik

Ja wybieram opcje 1. Vader padl to siedzieli i palili trawe caly dzien, nawet sobie faje wodna z helmu zrobili. Tak na serio to model bardzo fajny.62 pln z przesylka za FineMolds to niezla okazja, gdyby chociaz zdecydowali sie wypuscic jakies maszyny z nowej trylogii, wiem ze jest kicha, ale pojazdy sa tam super.

#5 2008-05-07 09:18:35

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

A powiedz mi, bo sam chciałem sobie go zamówić, jaka formę przesyłki wybrałeś?
I jak dokonywałeś formy płatności?

Przy zamawianiu niestety się zawiesiłem wink

I właśnie, czy mógłbyś opisać całą procedurę zamawiania modeli w tym sklepie? Zawsze mnie to interesowało, bo korciło mnie by coś u nich kupić

Dzięki
P

#6 2008-05-07 22:55:56

Piotrek W.
Użytkownik

Adam_Kijak napisał:

gdyby chociaz zdecydowali sie wypuscic jakies maszyny z nowej trylogii, wiem ze jest kicha, ale pojazdy sa tam super.

Eeeeeee, nie jest tak źle wypuścili Jedi Starfightera (Delta-7) i Slave I Jango smile. Ale szczerze mówiąc chciałbym żeby zrobili LAAT i ARC-170. Można tylko trzymać kciuki, że coś rzucą w tym roku.

Co do kupowania podstawa, jak w większości zagranicznych sklepów internetowych, to karta kredytowa. Jako przesyłkę wybrałem SAL, czyli paczka lotnicza. W zasadzie to po dwóch tygodniach od zamówienia model miałem w rękach. Druga sprawa to oczywiście musisz się zarejestrować w ich sklepie a potem to już z górki smile Wybranie modelu "Checkout", potwierdzenie danych karty kredytowej, danych do wysyłki i tyle. Nie różni się to niczym od kupowania w innych sklepach internetowych. Napisz Peter w czym problem to spróbuję pomóc.
Pozdrawiam
Piotrek

#7 2008-05-08 07:20:16

Adam_Kijak
Użytkownik

Piotrek W. napisał:

Adam_Kijak napisał:

gdyby chociaz zdecydowali sie wypuscic jakies maszyny z nowej trylogii, wiem ze jest kicha, ale pojazdy sa tam super.

Eeeeeee, nie jest tak źle wypuścili Jedi Starfightera (Delta-7) i Slave I Jango smile. Ale szczerze mówiąc chciałbym żeby zrobili LAAT i ARC-170. Można tylko trzymać kciuki, że coś rzucą w tym roku.

Tak za LAAT to bym wydal troche kasy, kolezka na na glownej stronie tego forum podaje ze maja wypuscic Pocket Easy kit LAAT, to tak na otarcie lez.

#8 2008-05-08 21:50:36

Piotrek W.
Użytkownik

Nie wiem czy widziałeś rozmiary tych modeli. Długość wszystkich to 100 mm czyli każdy w innej skali sad No ale co zrobić, pewnie i tak kupię smile Ale dalej trzymam kciuki, że może albo Revell albo Fine Molds wypuści LAAT w normalnej skali. Easy kity Revella są nawet ok. Dłubie teraz powolutku przy Obi-wan Jedi starfigterze i po poklejeniu go, poszpachlowaniu i pomalowaniu powinien jakoś wyglądać smile

#9 2008-05-08 22:26:01

Adam_Kijak
Użytkownik

Niestety nie mialem okazji widziec zadnego packeta do tej pory, ale mysle ze jakas fajna mala scenka z paroma LAAT by wyszla niezle.
No coz za bardzo nie jestesmy rozpieszczani z modelami GW. Czekam na zdjecia gotowego Starfightera, a moze jakas drobna relacja z budowy? (raczej przemalowywania bo budowy to nie ma zaduzo).

#10 2008-05-08 23:16:40

Piotrek W.
Użytkownik

Adam_Kijak napisał:

Czekam na zdjecia gotowego Starfightera, a moze jakas drobna relacja z budowy? (raczej przemalowywania bo budowy to nie ma zaduzo).

Czemu nie, jeśli chodzi o relacje i zdjęcia gotowego Starfightera. Może jutro zacznę jak czas pozwoli smile

Stopka forum