Dołącz do zespołu GalaxyKits.com Dodaj galerię

Ostatnie nowości:


Kirov Airship (BC-004) C&C Red Alert od Border Model 19.03.2024

Kirov Airship (BC-004) C&C Red Alert od Border Model

Niedawno swoją premierę miał model Grizzly Tank od Border Models, a firma już ogłosiła kolejny zestaw z serii Command&Conquer:Red Alert. Będzie nim uzbrojony sterowiec Kirov. Jeden z bardziej charakterystycznych pojazdów Sowietów jakie pojawiły się w grze. Niestety na chwilę obecną nie znalazłem informacji w jakiej skali jest model tak samo jak i daty premiery. Ale […]


YF-19 with fast pack & fold booster w 1:72 od Hasegawy (Macross) 28.02.2024

YF-19 with fast pack & fold booster w 1:72 od Hasegawy (Macross)

Na koniec marca tego roku przewidziana jest premiera kolejnego modelu z serii Macross. Będzie to kolejny YF-19 ale tym razem z zestawem nowych części. Będą to tzw. Fast pack oraz Fold Booster. Zestaw będzie kosztował w Japonii 3800 jenów. Poniżej pudełko oraz zdjęcia zestawu.


Border Models wyda model plastikowy z gry Command&Conquer 18.11.2023

Border Models wyda model plastikowy z gry Command&Conquer

Już na początku przyszłego roku będzie można kupić drugi model z gry strategicznej Command&Conquer. Pierwszym był Apocalypse Tank. Za sprawą firmy Border Models ponownie będziemy mogli zbudować inny czołg z tej gry, a mianowicie czołg Grizzly, który brał udział w operacjach opowiedzianych w edycji Red Alert 2. Sam model będzie dostępny w skali 1:35. Niestety […]


Mi-24 HIND “UAV” & Humanoid Light Tank “GOAT UGV” / 1:72 / Hasegawa 10.08.2021

Mi-24 HIND “UAV” & Humanoid Light Tank “GOAT UGV” / 1:72 / Hasegawa

Wszyscy fani bezzałogowych statków powietrznych, w skrócie „UAV” czyli dronów, mogą zainteresować się tym tematem. Na rynku jest już dostępny model Hasegawy w wersji bez kabiny pilotów. Jest to zmodyfikowana wersja śmigłowca Mi-24 Hind. Ktoś mógłby powiedzieć, że ot kolejny Hind na rynku. I tak, i nie. Poza litą powłoką zamiast oszklenia, w zestawie znajdziemy […]


Madness of the Street Luna & Selena / 1:32 / SUYATA (MS-001) 02.03.2021

Madness of the Street Luna & Selena / 1:32 / SUYATA (MS-001)

Dzisiejszy wpis sponsorują literki E, X, I, T, O. Razem tworzą one nazwę jednego z największych sklepów modelarskich w Polsce. Dzięki niemu mamy możliwość sprawdzić co znajduje się w pudełku z naszym dzisiejszym modelem. W sklepie tym zaopatrzycie się oczywiście nie tylko w modele do sklejania wszelakiej maści, ale również chemię oraz autorskie kalkomanie. Nie […]


Madness Of The Street Luna & Selena / 1:32 / SUYATA 18.10.2020

Madness Of The Street Luna & Selena / 1:32 / SUYATA

W obliczu nadchodzącej premiery gry Cyberpunk 2077, na rynku pojawia się coraz więcej produktów stylizowanych właśnie na wspomnianą wcześniej produkcję CDP Red. Nie wiem czy to specjalnie, czy taki był plan od dawna, ale firma Suyata będzie chciała, w listopadzie, na fali rosnącego zainteresowania grą, uszczknąć z tej okazji nieco tortu. Wyda ona bowiem samochód […]


R2D2 & C3PO (MPC/MECCANO) 27.02.2011

R2D2 & C3PO (MPC/MECCANO)

Informacje Wymiary: 15 / 25 Udało mi się dzisiaj nabyć bardzo stare wydanie (1999r) plastikowych modeli R2D2 i C3PO zrobionych przez firmę Meccano na wypraskach MPC. Jest to „przedruk” na rynek francuski dlatego nazwy na pudełkach nie odpowiadają rzeczywistości. W tamtych latach Francuzi tłumaczyli wszystko dosłownie na swój język i nie obowiązywały jeszcze prawa autorskie […]


Galaxy Kits Modeler