Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-01-30 17:54:32

slawek
Użytkownik

[warsztat] Millenium falcon karton

Witam wszystkich .....i to może wystarczy tych oficjalnym powitań i przejdźmy to meritum sprawy smile

W dziale DOWNLOAD zagościł model sokoła wykonany wieki temu przez zemnie,  nieszczęśliwie zatytułowałem download jako kolekcja SW  ,w prawdzie jest tam fotografia niemal gotowego modelu ale niestety pancerz Hana Solo nie wytrzymał sprzątania mojej żony a że na dworze zimno więc czemu nie podłubać.
Jeszcze nie zdecydowałem do końca czy wykonam model na A3 czy na A4 ,czy tylko z tego co wydrukuje ,czy może coś dodam.....czas pokaże .
Mam nadzieje że ta relacja przy okazji pomoże innych chętnym do jego wykonania  bo instrukcja jaka wykonałem to  tylko screeny z modelowania w 3d  pozbawiona  jakiegokolwiek komentarza.

PS nie zauważyłem jak mi się zrymował tytuł tematu smile   falcon-karton

Ostatnio edytowany przez slawek (2012-01-30 18:08:33)

#2 2012-02-13 16:45:56

slawek
Użytkownik

Re: [warsztat] Millenium falcon karton

Zbliża się moment rozpoczęcia prac ,chwilowy brak czasu spowodował że temat pozostał tylko na powyższej wzmiance .Ostatecznie będzie wydrukowany na A3 i wykonam go bez dodatkowej waloryzacji ,rozważałem wydrukowanie go podwójnie by móc powycinać oddzielnie płyty pancerza co bardzo by uplastyczniło powierzchnie   .Dodam jednak tylko parę elementów niezbędnych przy powiększonym modelu.
Widzę że jednak będzie mnie jeszcze czekała mała poprawka kilku części w Photoshopie   i domalowanie kilku zacieków  i jeśli model będzie się cieszył zainteresowaniem udostępnię wersje poprawioną.

Zastanawiam się czy nie podkreślić odrobinę mocniej linii płyt-jak sądzicie ?
(przypominam że model Sokoła jest w dziale DOWNLOAD)

Stopka forum