Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-24 16:59:53

Ralgha Nar Hhallas
Użytkownik
Od: Chorzów
Serwis

Dodawanie recenzji na głównej ?

Witam

Mam w najbliższym czasie do napisania trzy recenzje nowo wydanych modeli i chciałbym zapytać w jaki sposób i w jakiej formie można dodawać recenzje modeli na główną ? Czy jest jakaś bezpośrednia metoda, czy zdjęcia z opisem należy wpierw przesłać do zredagowania moderatorom strony ?

Pytanie być może trywialne dla niektórych, aczkolwiek nigdy nie dodawałem recenzji, więc nie wiem smile Recenzje będę pisał dla Starship Modeler, więc pomyślałem że można by opublikowac polskojęzyczne wersje tutaj, na GK.

Pozdrawiam,

K.

#2 2011-02-24 20:50:28

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

Re: Dodawanie recenzji na głównej ?

Czołem smile
Generalnie dodawanie recenzji jest bardzo proste. Jeśli jesteś zalogowany to na głównej nasz pasek nawigacyjny i tam masz opcję "dodaj recenzję" potem już wszystko jest jak po sznurku...Dodajesz zdjęcia po prawej, opis po lewej, zatwierdzasz i super smile Potem sobie ja patrzę czy się coś nie posypało i wszyscy wtedy mogą przeczytać recenzje smile Cool wink
Gdyby coś to z przyjemnością pomogę smile

#3 2011-02-24 22:05:50

Ralgha Nar Hhallas
Użytkownik
Od: Chorzów
Serwis

Re: Dodawanie recenzji na głównej ?

Peter_D napisał:

Czołem smile
Generalnie dodawanie recenzji jest bardzo proste. Jeśli jesteś zalogowany to na głównej nasz pasek nawigacyjny i tam masz opcję "dodaj recenzję" potem już wszystko jest jak po sznurku...Dodajesz zdjęcia po prawej, opis po lewej, zatwierdzasz i super smile Potem sobie ja patrzę czy się coś nie posypało i wszyscy wtedy mogą przeczytać recenzje smile Cool wink
Gdyby coś to z przyjemnością pomogę smile

Dzięki Piotrek.

Faktycznie, trudne to to nie jest, ale zapytać nigdy nie zaszkodzi wink

Powinienem się uporać z recenzjami do końca przyszłego tygodnia, więc gdy przyjdzie do publikowania, odezwę się jak napotkam jakieś przeszkody.

K.

Stopka forum