Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Recenzje modeli > Third Generation Arm Slave M9 Gernsback

Third Generation Arm Slave M9 Gernsback


Informacje
Producent:Kotobukyia
Czeci:18
Wymiary:~15 cm

Opis modelu:
Od początku
Prezentowany model to mech z anime "Full Metal Panic". Anime nie oglądałem aczkolwiek nadrobię to w najbliższym czasie. Z tego co wyczytałem oryginał miał od 10 do 15 m wysokości. Recenzowana maszyna należy do trzeciej generacji tych mechów i jest uzbrojona w karabin snajperski.

Model
Pudełko bardzo ładne,instrukcja szczegółowa ale wskazane podchodzić do niej z lupą. Zam model to maleństwo...jakieś 15 cm wysokości.Ale jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach a te są naprawdę niezłe. Bardzo ładnie odlana jest głowa i dłonie. Podziałów blach niewiele a te które się pojawiają są wyraźne i nie zanikają. Jamek skurczowych też brak. Model (czy raczej figurka) jest w pełni pozowalny-rusza się wszystko co ma się ruszać. Niestety nie wszędzie te połączenia są udane. Lufa snajperki łączy się z tylną częścią broi na takim samym zawiasie kulkowym jak części "ciała" mecha. Trochę to przekombinowali...Drugi ból to ślady po wypychaczach na broni.Są bardzo widoczne i trzeba koniecznie je pousuwać.Kalkomanii brak,spisu kolorów też. Trzeba na oko dobierać. Co prawda ja pomaluję swojego mecha w kolory munduru Polskich Sił Zbrojnych więc dla mnie nie problem ale jakiś wykaz byłby wskazany.

Podsumowanie
Generalnie polecam. Model ma kilka uchybień ale nie są one znaczne. Mimo małych rozmiarów będzie cieszył oko a i można go ustawić w odpowiednio bojowej pozie. Ocena 9/10 :)
Pokrewne tematy na forum
Pkf.85 Falke Antigravity Armored Raider
Armored Core Nexus - Starter AC + Broń, w kartonie za darmo
[Armored Core] Mirage C02-Uranus Mavors Ver.
[galeria] Razorback armii Blood Angels, czyli transporter z gatlingami
[Armored Core] Interior Union Y01 Tellus
[k] Pockety - Tie fighter/Slave/Star Destroyer
SLave1
Slave-1 Jango Fett 1/72 Fine Molds
Slave 1 czyli błąd chłopców z ILM a może Fine Molds?
Slave 1 - Różnice wersji Jango vs Boba

Dodał: Jacer
Ooo proszę a ten Mech już tutaj :)
Co do Anime, to polecam zdecydowanie. Jedno z niewielu Anime, na którego oglądnięcie się pokusiłem. Jedne z niewielu serii (2 sezony) w militarnym klimacie.
Dodał: Peter_D
Świetna recenzja, sam kiedyś nosiłem się z zakupem jakiegoś Gundama. Ten Twój najprawdopodobniej jest w skali 1:144. Takiej skali przynajmniej są te, które widziałem. Ciekaw jestem jak wyjdzie malowanie w polskich barwach, może być całkiem ciekawie ;) Swoją drogę w takich pstrokatych kolorkach jakie są na pudełku też nie jest źle.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorw.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?