Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś kolejny raz PISTOLET, spec i właściciel wiernych replik pojazdów Star Wars, podesłał następny wspaniały okaz. Zapraszam wszystkich do zapoznania się tak z opisem jak i ze zdjęciami, bo jest na co popatrzeć 🙂

„Witam!
Model wykonany jest, jak i inne modele Star Wars Code 3 w 99% z metalu.Opcjonalnie na wyposażeniu jest jak zwykle akrylowy klosz. Ja niestety nie mam oryginalnego i dorobiłem szklany z 3mm. szkła. Wygląda nawet bardziej ekskluzywnie. Podstawa jest stosunkowo mała jak na tą serię (29cm. x 29cm.) ponieważ model jest bardziej „pionowy”. Sam model bez podstawy ma wysokość prawie 30cm. i waży przeszło 2 kg. Razem wszystko waży jakieś 5 kg. Jest limitowany w ilości 1500szt. Prawdopodobnie nie ma wersji sygnowanej, a przynajmniej z taką się nigdy nie spotkałem.
Wszystkie działka oraz „głowa” są ruchome.Okna otwierane. Natomiast górny właz i bok kabiny są przymocowane na magnesy i ściąga się je uchwytem, który dostajemy w komplecie. Prawy bok jest zdejmowany,żeby można było zobaczyć wnętrze i pilotów.
Osobiście nie spotkałem się jeszcze z doskonalszą repliką tego pojazdu na rynku (bo chyba nie istnieje). Zdjęcia trochę nie dają pełnego wyobrażenia, bo robiłem je komórka, ale model wygląda jak „żywy”. Kolega,gdy zobaczył go na „żywo” regularnie dzwoni z prośbą o odsprzedanie! Jest to pierwszy model z Code 3, który nabyłem. Kosztował mnie co prawda 1450zł (kiedyś w Alien Group), ale widziałem na ebayu „bardzo wielkie okazje” i dlatego szczerze go polecam wielbicielom STAR WARS! JEST SUPER!”

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.