Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kolejny zdobyty przeze mnie zestaw HALO Micro Ops w skali 1:72 nie zaskakuje niczym nowym. Zawiera wieżyczkę typu Wolf Spider (obraca się, ale nie chowa), tajemniczy (coś jak żywy motocykl?) pojazd Obcych typu Ghost wraz z kierującym nim Elite’m (SpecOps) oraz bohatera z HALO:Reach – Emile’a. Ten ostatni jest właściwie najcenniejszym nabytkiem i zestaw kupiłem dla niego. Ma wymodelowany nóż typu kukri na prawym ramieniu, jest uzbrojony w strzelbę i generalnie łatwo rozpoznać, kim jest.

Wymodelowanie jest jak zwykle piękne, spasowanie części takoż. Malowanie elementów większych (pojazd, wieżyczka) jest bardzo przyzwoite. Malowanie figurek jest makabryczne, dzięki legendarnemu mistrzowi suchego pędzla z McFarlane.

Jest to zdecydowanie mniej atrakcyjny zestaw, przez pewien czas (dopóki Seria 2 nie została wycofana z planów produkcyjnych) kuszący jedynie Emile’m i wizją zebrania całego Noble Team (w Serii 1 jest jedynie Carter i Emile, w Serii 2 planowano Jun, Jorge i Kat). Dla modelarzy niemalże bezużyteczny, jedynie jako użyteczne elementy wyposażenia (wieżyczka) i figurka w skali ok. 1:72.

Więcej zdjęć na
https://plus.google.com/photos/108371309332099302234/albums/5836760917026930689

 

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.