Postaw mi kawę na buycoffee.to

Informacje
Części: 18
Wymiary: ~15 cm

Od początku
Prezentowany model to mech z anime „Full Metal Panic”. Anime nie oglądałem aczkolwiek nadrobię to w najbliższym czasie. Z tego co wyczytałem oryginał miał od 10 do 15 m wysokości. Recenzowana maszyna należy do trzeciej generacji tych mechów i jest uzbrojona w karabin snajperski.

Model
Pudełko bardzo ładne,instrukcja szczegółowa ale wskazane podchodzić do niej z lupą. Zam model to maleństwo…jakieś 15 cm wysokości.Ale jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach a te są naprawdę niezłe. Bardzo ładnie odlana jest głowa i dłonie. Podziałów blach niewiele a te które się pojawiają są wyraźne i nie zanikają. Jamek skurczowych też brak. Model (czy raczej figurka) jest w pełni pozowalny-rusza się wszystko co ma się ruszać. Niestety nie wszędzie te połączenia są udane. Lufa snajperki łączy się z tylną częścią broi na takim samym zawiasie kulkowym jak części „ciała” mecha. Trochę to przekombinowali…Drugi ból to ślady po wypychaczach na broni.Są bardzo widoczne i trzeba koniecznie je pousuwać.Kalkomanii brak,spisu kolorów też. Trzeba na oko dobierać. Co prawda ja pomaluję swojego mecha w kolory munduru Polskich Sił Zbrojnych więc dla mnie nie problem ale jakiś wykaz byłby wskazany.

Podsumowanie
Generalnie polecam. Model ma kilka uchybień ale nie są one znaczne. Mimo małych rozmiarów będzie cieszył oko a i można go ustawić w odpowiednio bojowej pozie. Ocena 9/10 🙂

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.