Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bandai postanowił wypuścić na rynek nową linię modeli plastikowych. Jest to odpowiedź na produkty Kotobukiyi czyli Frame Arms. O co w tym wszystkim chodzi? A no chodzi o to, by wypuścić na rynek modele mechów posiadającą jedną część wspólną czyli szkielet, który będzie pozowalny. Cała reszta elementów, czyli głowa, pancerze klatki piersiowej, pleców ramion i nóg, będą mogły być wymieniane. W ten oto sposób, będzie można mieć niezliczoną armie modeli, które będą różniły się kolorami części i poszczególnymi detalami. Dodatkowo, do każdego modelu, z racji przewidzianych wcześniej miejsc, będzie można doczepić upgrady w postaci karabinów, mieczy, plecaków odrzutowych, wyrzutni rakiet czy co jeszcze producent sobie wymyśli.

Co właściwie odróżnia Bandaia od produktów konkurenta? Bandai jest wykonany w skali 1:144. Kotobukiya swoje produkty postanowiła opracować w skali 1:100. No i cena. Wartość figurki 30MM to właściwie 40pln gdzie za produkt Frame Arms trzeba zapłacić przynajmniej 100pln.

Z mojego punktu widzenia, jest to świetny pomysł, lub dobry kierunek w naśladowaniu konkurencji. Modele są tanie, można ich mieć sporo i właściwie każdy z nich może być oryginalny.

Poniżej lista figurek z linii 30 Minutes Missions jakie do tej pory zostały wypuszczone oraz seria zdjęć, która pokaże o co w tym chodzi.

eEMX-17 ALTO (White), eEMX-17 ALTO (Yellow), eEMX-17 ALTO (Blue), Option Armor for Long Range Sniping (for ALTO, Blue), Option Armor for Long Range Sniping (for ALTO, Dark Gray), Option Armor for Close Combat (for ALTO, Orange), Option Armor for Close Combat (for ALTO, Dark Green)

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.