Postaw mi kawę na buycoffee.to

Informowałem ostatnio, że po wstrzymaniu prac nad modelami z Gwiezdnych wojen, Anigrand zabrał się za produkcję bardziej przyziemnych modeli, chociaż zahaczających o strefę Sci-Fi. Firma bowiem, postanowiła pójść w stronę prototypów samolotów. Jeden z wcześniej zapowiadanych modeli ujrzał światło dzienne i jest nim tytułowa Aurora.
Sam model składa się z 33 żywicznych części. W ich skład wchodzą dwie przeźroczyste części odpowiadające za owiewkę kabiny, oraz 10 kół wraz z mechanizmami odpowiadające za konstrukcję podwozia. Model w zestawie posiada również kalkomanie. Po złożeniu, konstrukcja osiąga długość 233mm oraz 122 mm rozpiętości. Czyli całkiem sporo jak na model w skali 1:144. Cena jaką trzeba zapłacić to 58$ + przesyłka do nas.
Ktoś mógłby powiedzieć, że to kolejny modelik, który nie znajdzie zainteresowania nigdzie poza najwytrwalszymi kolekcjonerami. Tu jednak Was zaskoczę, mianowicie jak to w Anigrandowych modelach było, tak i tu czekają na nas niespodzianki, w postaci dwóch bonusowych modeli. Co to za modele? Jednym z nich jest model niewidzialnego dla radarów myśliwca UCAV, coś na kształt E.D.I. z filmu Stealth. Drugim pojazdem będzie myśliwiec F-19, czyli alternatywna wersja dla modelu o tej samej nazwie tylko, że z firmy Testors. Przypomnę, ze F-19 miał być próbą przewidzenia jak będzie wyglądał najnowszy, niewidzialny dla radarów samolot USA.

Dla wszystkich zainteresowanych polecam stronę producenta: http://anigrand.com/AA6011_Aurora.htm

Zapraszam na fotki:

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.