Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prawdziwe oblężenie modelarskie ze strony firm Bandai oraz Revell trwa w najlepsze. Już w ten piątek dowiemy się znacznie więcej na temat nowych propozycji obu firm. Ale czy to oznacza, że nie ma już miejsca dla twórców niezależnych? Oczywiście, że jest. Mimo braku licencji, starają się oni w mniejszy lub większy sposób wypełnić lukę jaką pozostawiają na rynku najwięksi gracze.

Tak jest w przypadku osoby Alfreda Wonga. Utalentowanego modelarza, który nie raz pokazywał, że zna się na swojej robocie.

Tym razem kolejny raz wkracza do akcji oferując nam możliwość zakupu modelu żywicznego B-Winga w skali 1:48. Bardzo możliwe, że model ten oparty jest na formach z firmy Blue Moon, przy których współpracował właśnie Alfred.

Model składa się z ok 40 części wykonanych w najdrobniejszych szczegółach. Skrzydła modelu można ustawiać w pozycji bojowej oraz jak do lądowania.

Cena jaka będzie obowiązywała to 225$ + dostawa.

Może wydawać się sporo, ale jeśli ktoś bardziej nastawia się na jakość i unikalność takiego modelu to jest to cena, którą może przeznaczyć na ten produkt.

Poniżej przedstawiam zdjęcia części oraz modelu:

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.