Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Co nie ewoluuje, musi umrzeć.”
– Dedra Meero

Właśnie z takim wyborem musiałem się zmierzyć przez ostatnie kilka miesięcy. Tyle właśnie czasu upłynęło od ostatniej aktualizacji. Spowodowane jest to sprawami osobistymi, zawodowymi itd. Ciężko jest ogarniać etat, rodzinę z dwoma maluchami i jeszcze sprawy strony. Trzeba niestety zdecydować co jest ważniejsze i jak widzicie wybór w sposób naturalny kierował mnie w stronę spraw osobistych. Niestety wieczorami nie miałem już sił by pisać artykuły z inboxami, których tworzenie zabierało sporo czasu. Temu wszystkiemu dopełniał również fakt jako takiego zainteresowania stroną, kosztów domeny, serwera i to, że samemu starałem się ciągnąć ten wózek przez tyle czasu.

Dlatego od pewnego momentu biłem się z myślami, w którą stronę podążyć z serwisem. Przewijały się również pomysły by po 15 latach zamknąć cały kram i tyle. Szkoda mi jednak było całej tej pracy włożonej w serwis. Dlatego też postanowiłem zmienić nieco podejście do inboxów. W przypadku newsów będę starał się trzymać dotychczasowego stylu, natomiast inboxy ulegną zmianie. Zmniejszy się nacisk na tworzenie tekstów, których prawie nikt nie czyta. Będę starał się być oszczędny w słowach pisząc jedynie podsumowania i kilka słów wstępu. Większy nacisk będzie położony na zdjęcia. Mimo iż ramki z częściami trzeba obfotografować i później obrobić to one będą stanowiły lwią część inboxów.
Mam nadzieję, że takie podejście sprawi, że strona dalej będzie trwać i generować content, który będzie cieszył oko wszystkich fanów modelarstwa Sci-Fi tak jak było to do tej pory 🙂

 

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Jedna odpowiedź do “Co nie ewoluuje, musi umrzeć…”

  1. Zibi pisze:

    Fajnie że nadal strona będzie aktualizowana. Oczywiście sprawy osobiste zawsze będą na pierwszym miejscu i to jest najważniejsze.
    Szacunek i chylę czoła że będzie nadal serwis działać, nie ukrywam że często wpadam sprawdzić co nowego w świecie Star Warsów 🙂 Czekam na kolejne informacje i życzę sukcesów oraz sił w prowadzeniu Galaxykits . Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *