Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie tak dawno temu ukazała się szósta już zapowiedź kolejnego zestawu modelików F-Toys z Gwiezdnej Sagi. W tej edycji będziemy mieli jeszcze większy rozstrzał skali. Co więcej, ci którzy mieli już w kolekcji wszystkie poprzednie modele, tym razem będą mogli sobie spokojnie odpocząć. Dlaczego? F-Toys tym razem po całości postanowiło dokonać reedycji modelików. I mimo iż szósta edycja będzie składała się z 7 zestawów (do tej pory było 6) nie uświadczymy w niej żadnego nowego pojazdu. A oto pełna lista z podziałem na skalę

Zestawy w skali 1:144
AT-AT

AT-TE

AT-ST

Tie Fighter

X-Wing

Skala 1:350
Milleninium Falcon

Skala 1:50000
Star Destroyer

Jak widzicie jedyną niespodzianką jest jedynie podwójny zestaw AT-ST. Poprzednio, dla przypomnienia dodam, był pojedynczy „kurczak” wraz ze Speeder Bikiem.

Nie da się ukryć, że dla osób kolekcjonujących F-Toysy, ta edycja jest jedynie ciekawostką. Natomiast dla tych, którym nie udało się zdobyć wybranych modeli wcześniej, to właśnie jest jedna z niewielu okazji by wyposażyć się w zapasy. A dlaczego tak? A dlatego, że dla przykładu zapasy Tie Fightera, który był wydany w pierwszej edycji, ostro się skurczyły w przeciwieństwie do cen jakie te małe modeliki osiągają w sklepach i na aukcjach internetowych.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.