Postaw mi kawę na buycoffee.to

Już wkrótce szykuje się gratka dla fanów modeli w małej skali. F-Toys szykuje już czwartą odsłonę swoich modeli budowanych w oparciu o formy Fine Molds. Jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej obecnie firmy produkującej modele Star Wars. Wracając do F-Toys to jeszcze nie wiadomo jakie dokładnie pojazdy będą wchodziły w skład najnowszej edycji. Z plakatu jaki został pokazany na Shizuoka Hobby Show wynika, że dwoma z 6 nadchodzących modeli będą Tie Bomber oraz Star Destroyer. Nie nie, raczej nie powinniście się spodziewać niszczyciela w skali 1:144. Chociaż pewnie wielu z Was chciałoby mieć takie coś w…ogrodzie 😉 Model z tego co się wywiedziałem będzie miał długość ok 10 cm. Wielki nie będzie, ale jednak będzie.

Niestety nie wiem jeszcze co będzie się kryło w pozostałych czterech pudełkach. Jak tylko się dowiem, to będziecie pierwszymi, których o tym poinformuję.

Ciekaw jestem Waszych opinii jakie modele będą wchodziły w skład czwartej serii małych modeli.

Oto plakat z imprezy:

Teraz coś odnośnie Fine Molds. Jak się dowiedziałem to Sokół Millenium był pierwszym i najprawdopodobniej ostatnim modelem w tej skali. Firma ma zamiar powrócić ze swoimi produktami do skali 1:72 oraz 1:48.
Z nieoficjalnych źródeł i domysłów wiem, że koledzy spod flagi czerwonego słońca planują wydać na rynek Tie Fightera w skali 1:48. Czy tak się stanie, jestem pewien, ze niebawem się sami o tym przekonamy.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.