Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hasegawa ujawniła swoje plany na wrzesień tego roku. Wśród nich można znaleźć nowe pozycje dla wielbicieli sklejanek ze świata Macross.

Pierwszą z nich jest dwupak myśliwców Valkirie. Są to wersje Max (Maksymilian Genas) oraz  Milia (Milia Farina Gena). Czyli myśliwce w kolorze czerwonym oraz niebieskim. poza kolorami ramek i kalkomaniami nie różnią się od siebie niczym. Model zostanie wprowadzony d sprzedaży 13 września i będzie kosztował ok 3000 jenów. Liczba części całego zestawu to 138 sztuk. Każdy z modeli będzie miał szerokość i długość wynoszącą 197mm.

Drugą nowością, nie będącą w 100% wznowieniem jest myśliwiec VF-31S Siegfried w malowaniu Arad Molder. Jest to niejako podstawowa wersja Siegfrieda, ale posiada oczywiście nowe kalkomanie oraz inne części odpowiadające za głowę robota, w którego może przetransformować się myśliwiec. Zestaw będzie kosztował 3800 jenów, a myśliwiec będzie miał wymiary 261.1mm na długość oraz 192.8mm rozpiętości.

Trzecia propozycja Hasegawy to reedycja myśliwca VF-19EF/A z dodatkowym zestawem silników. Nic czego by wcześniej nie było. Cena zestawu to 4200 jenów.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *