Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sokół Millenium w skali 1:72 z firmy Fine Molds jest chyba jednym z najlepszych, najbardziej skomplikowanych i rozchwytywanych modeli z Gwiezdnych Wojen produkowanych masowo.
Wysoka jakość oraz poziom odwzorowania sprawia, że model przy pierwszej edycji rozszedł się do ostatniej sztuki. Co więcej, głód modelarzy na Sokoła nie zmalał mimo reedycji, która miała miejsce prawie dwa lata temu.

I gdy wszyscy myśleli, że model będzie można dostać za gigantyczne pieniądze jedynie na aukcjach, pojawiło się światełko w tunelu.
Mamy bowiem kolejną okazję by stać się posiadaczem tego, jakże świetnego modelu podczas drugiej reedycji przygotowanej przez sklep HLJ.
Mimo iż możliwość zakupu będzie możliwa dopiero w maju, już dziś każdy zainteresowany może zająć swoje miejsce w kolejce składając zamówienie na model.Jest to możliwe pod adresem:
http://www.hlj.com/product/FNMSW-06

Cena jaka obowiązuje po przeliczeniu na PLN na chwilę obecną wynosi 449 zł. plus dodatkowa przesyłka 150pln. Zakładając różny kurs jena i dolara na maj plus ewentualne cło, model i tak będzie kosztował znacznie mniej niż obecne ceny osiągane na aukcjach internetowych.

Osobiście nie liczyłbym na promocję cenową tego modelu. Modelarze z całego świata już ostrzą sobie na niego pazury i zapewne rozejdzie się on w ciągu kilku dni.
Możliwe, że to ostatnia okazja na kupno tego jakże fantastycznego pojazdu, zwłaszcza, że pojawi się on kolejny raz na dużym ekranie w grudniu przyszłego roku podczas premiery Epizodu VIII Gwiezdnej sagi.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.