Postaw mi kawę na buycoffee.to

Seria modeli z Zemsty Sithów jest już dość spora. Mamy krążowniki, myśliwce Jedi, myśliwce ARC, Trifightery oraz kilka innych. Czy koniec sagi sprawi, ze już nie będziemy mogli się cieszyć niczym nowym? Oczywiście, że nie. Ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą informację. Mianowicie firma Fantastic Plastic, o której wspominałem przy informacji zapowiadającej republikański myśliwiec V-19 Torrent, postanowiła wypuścić kolejny produkt właśnie z Zemsty Sithów. Będzie nim kolejny republikański myśliwiec czyli V-wing. Jak dotąd pojazd ten był raczej delikatnym dodatkiem i nigdy nie mieliśmy okazji nacieszyć oka tym pojazdem. Teraz będziemy mieli okazję poznać ten myśliwiec nieco dokładniej.

W skład modelu będzie wchodziły 22 części łącznie z pilotem. Sądząc po zdjęciach wszystko będzie ładnie wyprofilowane. Linie podziału jak przystało na profesjonalne modele będą oczywiście wklęsłe. Model będzie posiadał ruchome części do których będą należały skrzydła. Biorąc pod uwagę jeszcze to, że formę modelu wykonał sam Alfred Wong, odpowiedzialny za V-19, Stormtroopera i wiele innych modeli, należy spodziewać się naprawdę fajnego produktu.

Długość modelu wynosić będzie ok 10 cm. Nie jest to wiele zważywszy na cenę jaką będzie trzeba zapłacić za model. Wstępna cena to blisko 40$. Sporo? To i tak dość tanio w porównaniu z innymi modelami tej firmy. Dobre z tego to, że będzie on ładnie komponował się z modelami tak tej firmy jak i z wydanymi już wcześniej modelami firmy Fine Molds.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.