Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak jak wczoraj pisałem o wypuszczeniu pudełka do X-Winga, tak dzisiaj świat obiegła informacja, która poruszyła wszystkich fanów zbierających modele Star Wars.

Bandai reaktywował markę Star Wars, co więcej postanowił wreszcie wypuścić modele z serialu Mandalorianin. Modeli należy się spodziewać już pod koniec lipca.

Na pierwszy ogień pójdzie figurka głównego bohatera. Zostanie ona oczywiście wykonana w skali 1:12. Co więcej będziemy mogli zakupić dwie jej wersje. Jedną w wersji podstawowej, a drugą w srebrnej wersji pancerza Beskar. Cena za te modele będą pewnie wahały się w granicach 200-250pln za sztukę.

Wersja standard:

Wersja chromowana:

Drugim modelem, w którym zostanie zastosowane podobne podejście to pojazd głównego bohatera czyli Razor Crest.
Niestety nie dostaniemy tutaj modelu w skali 1:72 ani nawet 1:144. Będzie on pochodził z linii Mecha Collection czyli coś w granicach 1:350. Nie bedzie posiadał żadnych części przeźroczystych. Cena będzie wahała się w granicach 50-100 pln w zależności od wybranej wersji (chrom lub standard). Mimo skali coś mi mówi, że detale bedą znacznie lepsze niż w produkcie Revella, które ma być żekomo w skali 1:72, chociaż znając Revella, to tylko chwyt marketingowy.

Poniżej zdjecia modelu.

Wersja standard:

Wersja chromowana:

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *