Postaw mi kawę na buycoffee.to

Suyata nie przestaje zaskakiwać modelarzy. Nieprzerwanie brnie w tematykę Sci-Fi, wydawać by się mogło, umiejętnie skacząc z tematu lub próbując wyczuć potrzeby rynku. Tak jak mieliśmy futurystyczne wersje japońskich okrętów, samochód z Mad Maxa oraz postapokaliptyczny samolot, tak tym razem będziemy mogli wzbogacić swoją kolekcję o zestaw dziewczyny z motocyklem i cyber psem.

Wszystkie te elementy znajdziemy w pudełku. Będą one wykonane w skali 1:12. Co ciekawe, i tu widać próbę pójścia w ślady firmy Bandai, model będzie na wcisk czyli z możliwością złożenia bez kropelki kleju. Osobiście jestem bardzo ciekawy jak całość będzie się prezentowała oraz składała. Czy dorówna pomysłowością i dokładnością japońskiej firmie.

Jeśli chodzi o design, to nie da się ukryć, że Suyata mocno puszcza wodze fantazji. Nie wiem czy pomysły rodzą się w szalonych głowach projektantów ot tak, czy jest to próba zaszokowania modelarzy. Bo przecież nie często ma się do czynienia z modelami motocykli z dołączonym metalowym ogonem.

Poniżej kilka zdjęć zestawu. Niestety data premiery ani nazwa zestawy w chwili pisania artykułu nie są znane.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *