Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na Netflixie, w dniu dzisiejszym, miał premierę pierwszy sezon ekranizacji książki Problem trzech ciał. Z tej okazji firma Orange Cat Industry postanowiła uszczknąć z tego tortu coś dla siebie. Tak oto będziemy mogli kupić jeden z modeli pojawiających się w serialu. Będzie to kosmiczny statek o nazwie Natural selection. Firma nie określiła się w jakiej dokładnie skali będzie ten model. Ze zdjęć produktowych wynika, że po złożeniu zestaw będzie miał długość 23cm oraz długość 13cm. Jak możemy zaobserwować, model dostajemy już wstępnie pomalowany, czyli nie tylko inny kolor ramek z częściami, ale również kolor nałożony w wybranych miejscach. Możemy również dostrzec, że niektóre części, jak pierścienie czujników, będą ruchome.

I to by było na tyle jeśli chodzi o konkrety. Najciekawsze jest to, że model dostępny jest w sprzedaży u jednego użytkownika Ebay w cenie 141$.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z zdjęciami produktowymi. Miejmy nadzieję, że niebawem model trafi również do innych sklepów.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *