Postaw mi kawę na buycoffee.to

Firma Anigrand znana wszystkim ze świetnych modeli Star Wars, już wkrótce powróci na rynek z dwoma nowymi modlearskimi propozycjami z tematyki bardziej fantastycznej niż realnej.

Pierwszym z tych modeli będzie eksperymentalny model ponaddźwiękowego samolotu szpiegowskiego SR-91 Aurora. Jak sprawnie zauważycie jest tu porównanie do dobrze znanego SR-71 Blackbird. Niestety nie wiadomo dokładnie ile model będzie miał części. Z informacji można mieć pewność, że będzie on w skali 1:144, czyli takiej w jakiej Anigrand produkuje i produkowało większość swoich dotychczasowych modeli. Wiadoma jest również cena modelu. Będzie ona wynosiła 58$ plus kwota 8.50$ za przesyłkę międzynarodową.

 

Druga zapowiedź może być nie lada gratką dla wszystkich modelarzy. Będzie to mianowicie model MiGa-31 FireFox. Dla przypomnienia dodam, że był to tytułowy bohater filmu z Clintem Eastwoodem. Samolot o dość niekonwencjonalnym kształcie posiadający w dodatku możliwości Stealth czyli niewidzialny dla radarów. Model również będzie produkowany w skali 1:144. Cena wynosić będzie 58$ i jak w przypadku poprzedniej zapowiedzi 8.50$ za przesyłkę międzynarodową.

 

Jak tylko będę wiedział coś więcej, natychmiast dam znać w tej sprawie.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.