Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, właściwie to ilość miesięcy do następnego roku można policzyć na palcach jednej ręki. Producenci modeli Sci-Fi jednak nie dają za wygraną i mają jeszcze coś do powiedzenia przed nowym rokiem.

I tak, na pierwszy ogień, pod względem modeli jakie mają być wypuszczone bryluje Hasegawa. Po pierwsze ze względu na modele z serii Macross oraz Maschinen Krieger.

Jednak na początek o dwóch nietypowych konstrukcjach:

Jet VTOL w/S Submarine, Jet VTOL w/Hydro Generate Sub Rocket oba w skali 1:72, oba w Listopadzie i można spokojnie powiedzieć, że oba są wznowieniami.

Ta sama sytuacja o wznowieniach tyczy się również serii Macross.
Jako odświeżone produkty będziemy mogli nabyć modele:

VF-19EF/A Macross F 1:72 – wrzesień
VF-1J Macross 1:72 – wrzesień
VF-31S Macross 1:72 – wrzesień
SDF-1 'Macross’ 1:4000 – październik
VF-22A 1:72 65784 – październik

Również serii Ma.K. oberwie się reedycją. W listopadzie natomiast ukaże się dwupak znanych modeli P.K.A.AUSF.G GUSTAV & AUSF.M MELUSINE w skali 1:35, a w październiku Vega/Altair w skali 1:20.

Na szczęście jeśli chodzi o modele Maschinen Krieger jest jeszcze firma Wave, która w listopadzie i grudniu będzie miała do zaproponowania nowości w postaci modeli KAUZ oraz GLADIATOR [G1/G2/G3]. Oba w skali 1:20.

Moebiud models będzie miał dwie reedycje czyli Mars Attacks 1:8 oraz Seaview (movie edition) 1:128. Trzecim modelem będzie HAL9000  w skali 1:1.

Dla przypomnienia, na koniec roku czekamy również na produkt MPC, czyli nowy model Eagle 1 z serii Space:1999 w skali 1:72. Poniżej ramki do tego modelu:

A na koniec coś dla fanów serii gwiezdnych podróży, czyli nowa wersja NCC-1701 USS Enterprise z serialu Star Trek: Discovery w skali 1:2500, która opuści stocznię już w październiku.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *