Postaw mi kawę na buycoffee.to

JPG Productions to firma, która stara się nadgonić braki modelarskie w naszych kolekcjach. Wypuszcza co jakiś czas modele, których inne firmy raczej nie mają w planach produkcyjnych.

Tak jest i tym razem. Fani Star Wars, którzy zakochali się w skali 1:144 będą mieli kolejny powód by wydać ciężko zarobione pieniądze. Na rynku modeli żywicznych pojawił się właśnie pojazd jednego z łowcy nagród znanego z Imperium Kontratakuje czyli jaszczura Bossk’s. Dokładniej chodzi o lekki frachtowiec Hound’s Tooth.

Jak wspomniałem wcześniej jest to model żywiczny składający się z 9 części oraz dwie metalowe rurki. Całość wykonana jest za pomocą projektowania i druku 3D. Statek będzie miał po złożeniu długość 30.5 cm oraz szerokość 24 cm. W zestawie oczywiście znajdziemy prostą instrukcję oraz kalkomanie.

Cena za model to 100$ + przesyłka.

Poniżej galeria zestawu YV-666 Hound’s Tooth w skali 1:144

Drugim modelem jest robot medyczny FX-7 wykonany w skali 1:12 świetnie pasujący do całej rodziny droidów z JPG Production, jak również do pozostałych figurek w tej skali od Bandai.

Model to konstrukcja, ze względu na cienkie części ramion, wykonana całkowicie w technice druku 3D. Zestaw do budowy tego droida składa się z 27 części (w tym części zamienne). Po złożeniu będzie on miał wysokość 15cm.

Cena za model to 50$ przesyłka.

Poniżej zdjęcia modelu

Zamówienia można składać poprzez profil Facebookowy firmy.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *