Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakiś czas temu pisałem o zestawie hangarowym od czeskiej firmy Greenstrawberry. FNajwidoczniej temat wyposażenia hangaru chwycił ponieważ czeska firma poszła za ciosem i postanowiła wrzucić na rynek kolejne pozycje z tej serii.

Co mamy tym razem do wyboru?

Zestaw pierwszy to trzy figurki mechaników i obsługi lądowiska. Łączna cena ok. 23$. Drugi zestaw to dwie figurki żołnierzy Rebelii oraz jeden pilot A-Winga. Cena również ok. 23$. Jeśli miałbym wyrazić swoje zdanie, to tak samo jak przy poprzednich produktach, tak i ten razem jakość jest średnia. Przypominają mi one postaci z zestawów Fine molds. Zdjęcia zestawów poniżej.

Na tym nie koniec. Również dla fanów lutowania blaszek znajdzie się kilka pozycji. Stety lub niestety są to pozycje dla Trekowców. Dokładniej to temat dotyczy modeli U.S.S. Defiant oraz nowości na rynku czyli U.S.S Discovery z serialu o tej samej nazwie. Mamy również drobne części do takich okrętów jak U.S.S. Kelvin zestawu U.S.S. Grissom & Klingon Bird of Prey.
Zestawy są w przeróżnych cenach jak i w różnym asortymencie, dlatego na początek zapoznajcie się z tym co one oferują, a potem wejdźcie na stronę producenta. Myślę, że każdy kto ma chociaż jeden taki model, pomyśli o czymś fajnym co można dokupić w ramach waloryzacji.

Poniżej lista zestawów:

U.S.S. Discovery NCC-1031 – FRUIT PACK
U.S.S. Discovery NCC-1031
U.S.S. Discovery NCC-1031 – Hangar
U.S.S. Defiant NX / NCC-74205 – FRUIT PACK
U.S.S. Defiant NX / NCC-74205 – Hangars
U.S.S. Defiant NX / NCC-74205 – Engines and exterior
NCC-1701 Refit – Hangar bay
U.S.S. Grissom & Klingon Bird of Prey
U.S.S. Kelvin NCC-0514
U.S.S. Kelvin NCC-0514 – Bussard & sensors

 

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *