Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak już było nie raz wspominane, Revell, niemiecki producent modeli ze świata Gwiezdnych Wojen wydał w zeszłym roku ostatnie modele mające ukazać się właśnie w roku 2010. Tym samym, pięcioma modelami zakończył on całkiem udany rok ku uciesze wszystkich modelarzy i fanów. Tym razem najbardziej zadowoleni powinni być fani serialu jak i filmu Clone Wars. Bowiem wszystkie z modeli pochodziły właśnie pojazdy pochodziły właśnie czy to z któregoś z odcinków serialu lub z pełnometrażowego filmu.  Oczywiście należy wspomnieć, ze każdy z nowych produktów Revella należy do rodziny Easy kit i można go złożyć na wcisk bez użycia kleju. Każdy z nich jest oczywiście pomalowany uwzględniając ślady zużycia.
Poniżej przedstawiam zdjęcia tychże modeli

Ashoka Starfighter
Trzeci do kolekcji myśliwiec Jedi wraz z pilotką. Dopełnienie kolekcji myśliwców Rycerzy Jedi.

AAT
Wersja Federacji z charakterystycznym niebieskim kamuflażem. Niestety model różni się bardzo od filmowego pierwowzory znanego z Mrocznego Widma.

Grievous Starfighter
Pojazd Generała, bardzo fajnie wykonany model. Warto go mieć.

AT-TE
Maszyna krocząca tak z Ataku klonów jak i z serialu. Posiada podstawkę z wyżłobionymi miejscami specjalnie na nogi.

Republic Attack Shuttle
Pojazd wykorzystywany do transportu wojsk oraz ważnych osobistości.

ZAPOWIEDZI
A co w takim razie przyniesie nam obecny rok 2011? Otóż i w tym roku doczekamy się rarytasów tak dla fanów star Treka jak i Star Wars. Dla tych pierwszych Revell przygotowuje niespodziankę w postaci dwóch modeli. Będą nimi  Enterprise oraz Klingon Cruiser D7. Będą to 100% modele do samodzielnego sklejenia oraz pomalowania. Oba te statki będą miały narzuconą skalę 1:600. Nowości te datowane są na wrzesień. Na ten miesiąc przewidziane są również dwie nowe pozycje, które spodobają się fanom Gwiezdnej Sagi. Otóż Revell planuje wypuścić, niestety Easy Kity, Tie fightera oraz Landspeedera X-34. Cieszący jest fakt, że będzie to kolejny Tie Fighter do kolekcji. Miejmy nadzieję, że oba te model będą dobrze odtworzone

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.