Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ci, którym spodobały się ostatnie produkcje od McFarlane Toys tak jak Space Marine Primaris Intercesor / 1:12 / McFarlane Toys lub Necron powinni nadstawić  uszu. Firma idzie za ciosem i planuje nowe pozycje w swoim katalogu w porozumieniu z Games Workshop.

Pierwszą pozycją, tak jak poprzednio, dostępną w dwóch wersjach będzie Space Marine, ale tym razem z nieco większym gnatem czyli Hellblaster. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że nie będzie się różnił zbyt wiele, ale po dokładniejszych oględzinach zobaczycie zmiany nie tylko w broni. Są one widoczne również w detalach hełmu oraz na kończynach. Jak model będzie do zdobycia, to zobaczymy jak bardzo ten egzemplarz jest inny od pierwszej wersji.

Planowana premiera to koniec kwietnia tego roku.

Szczegóły: https://mcfarlane.com/toys/primaris-space-marine-hellblaster-artist-proof/
Zdjęcia:

Drugą figurką będzie Space Marine z Hellblasterem, ale w wersji pomalowanej drobnymi różnicami. Chodzi o różne ozdobniki na klatce piersiowej oraz naramiennikach.
Szczegóły: https://mcfarlane.com/toys/primaris-space-marine-hellblaster/
Zdjęcia:

Pozostałe dwie figurki, również na tę samą modłę do Adepta Sororitas Battle Sister w wersji Artist Proof oraz fabrycznie pomalowanej.

Szczegóły: https://mcfarlane.com/toys/adepta-sororitas-battle-sister-artist-proof/
Zdjęcia:

 

Szczegóły: https://mcfarlane.com/toys/adepta-sororitas-battle-sister/
Zdjęcia:

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *