Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niemiecka firma Revell, produkująca całkiem przyzwoitej jakości modele z Gwiezdnej sagi, na ostatnich targach ToyFair uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie swoich najnowszych planów związanych z modelami dla fanów.
Na chwilę obecną wiadomo, że będzie 5 nowych modeli. Nie będą to jednak kolejne pockety, a ich większe odpowiedniki z jakimi przyszło nam się już spotkać blisko 2 lata temu. Ku uciesze wielu z nas, w skład kolekcji będą wchodziły modele, których tak naprawdę bardzo nam brakowało do tej pory, ponieważ nikt ich wcześniej nie wyprodukował. Co więc wchodzi w skład zapowiedzi? Poniżej lista ze specyfikacjami do każdego modelu:

Anakins Jedi Starfighter Delta-7 (1:40)

Ilość części: 28
Długość: 205mm
Ludzik: 1 szt.
Poziom trudności: 2

Obi-Wans Jedi Starfighter Delta-7 (1:40)

Obi-Wans Jedi Starfighter Delta-7
Ilość części: 28
Długość: 205mm
Ludzik: 1 szt.
Poziom trudności: 2

Republic Gunship (1:72)

Ilość części: 49
Długość: 240mm
Ludzików: 6 szt.
Poziom trudności: 2

Magna Guard Fighter (1:60)

Ilość części: 32
Długość: 214mm
Ludzik: 1 szt.
Poziom trudności: 2

V-19 Torrent (1:40)

Ilość części: 30
Długość: 150mm
Wysokość: 262mm
Ludzik: 1 szt.
Poziom trudności: 2

Oczywiście jak to bywa w przypadku modeli Revella dotyczących Gwiezdnych wojen, modele będą tymi z serii Easy Kit, czyli składaki. Będą również wstępnie pomalowane, ale to akurat nie będzie stanowiło dla nas problemu 😉
Fajne jest to, że ostatnio informowałem o tym, ze powstaje V-19 z Fantastic Plastic. Z racji ceny i słabej dostępności nie lada wyzwaniem będzie zdobycie tego modelu. Oferta Revella jest niejako rozwiązaniem na ten problem.
Niestety wszystkie modele zostały zainspirowane animowanym filmem Wojny klonów. Problem w tym taki, że na chwilę obecną niestety nie wiadomo czy dla przykładu Republic Gunship będzie posiadał kuliste wieżyczki po bokach kadłuba czy może jak sugeruje zdjęcie raczej nie. Pozostaje czekać na więcej informacji. Oczywiście postaram się jak najszybciej wyszperać tę informację 🙂

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.