Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest to bardo świeża sprawa, gdyż właśnie dzisiaj został opublikowany film firmy Round2Models. Poza znanymi już nowościami ze Star Treka, Bonda itp, Jamie Hood poinformował o nowościach jakie będą czekać na nas 2021 roku. Ogłosił on bowiem, że już w tym roku Round2 wypuści na rynek modele z serii Star Wars.

Z racji tego, iż firma w której pracuje, jest właścicielem marek Ertl i MPC, firm produkujących modele w latach świetności klasycznej trylogii, oczywistym jest, że możemy liczyć na wznowienia klasycznych modeli. Ale to nie wszystko. Jak się dodatkowo dowiedzieliśmy, w ofercie znajdziemy również nowe pojazdy. Na chwilę obecną oczywiście nie wiadomo co pojawi się na rynku, ale fajnych modeli nigdy nie za wiele.

Należy dodać, że Round 2 Models wskrzesiło stare modele Star Treka, ale dzięki marce PolarLights wprowadziło na rynek nowe statki kosmiczne, ale najważniejsze, że dzięki temu zabiegowi dążyli sukcesywnie do jak największego zunifikowania skali. Jakże ważny element dla modelarzy, którzy aż do momentu Fine Molds i później Bandaia borykali się ze zróżnicowaniem skal swoich ulubionych konstrukcji.

Poniżej filmik, w którym zostają zapowiedziane wspomniane wcześniej nowości.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *