Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pozornie news ten może wydawać się mało powiązany z modelarstwem, a jednak zachęcam do zapoznania się z nim.

Hasbro postanowiło mianowicie wydać model Snowspeedera, z filmu Star Wars: Empire Strikes Back, czyli piąty epizod sagi.

Oczywiście nie byłoby w tym nic odkrywczego, przecież firma ta jest liderem jeśli chodzi o zabawki z Gwiezdnych Wojen, gdyby nie fakt, że tym razem pojazd powstał jako część linii Black Series. Linia ta charakteryzuje się zwiększoną liczbą detali, zwyczajnie jest to coś na kształt produktów Exclusive. Nie ma tutaj mowy o jakimś karykaturalnym wyglądzie, a pójście w możliwie najlepsze szczegóły jakie umożliwia technologia.
Modelarze powinni zainteresować się tym modelem dodatkowo ze względu na fakt, że już poprzedni model tego pojazdu był bardzo dobry pod względem detali i proporcji, więc tym razem powinien on stanowić ciekawą pozycję jako wzór do budowania swojej wersji Snowspeedera lub nawet waloryzowania jego samego.

W skali Black Series wychodzi, że model będzie miał długość 44cm. W zestawie znajdziemy również figurkę Daka Raltera. Sam model jest w malowaniu Łotra 1 czyli posiada szare pasy. Jako ciekawostka, jest to wersja z odsłoniętym panelem serwisowym w prawym płacie.

Całość w preorderze kosztuje 119 dolarów i można ją zamówić np. z tego miejsca.

Poniżej galeria pojazdu.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *