Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakiś czas temu pisałem o małych modelikach wydanych przez firmę F-toys na bazie form Fine Molds. W ich skład wchodziły tak pojazdy z klasycznej trylogii jak również dwa modele z najnowszych produkcji. Zestawy te odniosły spory sukces na rynku tym samym F-toys, ponownie w kooperacji z Fine Molds postanowiła wypuścić na rynek kolejną serię modeli z Gwiezdnej Sagi.

Co tym razem dostajemy? A no kolejne rarytasy, ze świetnie odwzorowanymi szczegółami, w skład których wchodzi Y-wing, dwa Snowspeedery na jednej podstawce, Tie Advanced wraz z samym Vaderem oraz dwa rarytasy. AT-TE oraz wielki AT-AT, który idealnie będzie pasował do AT-ST z poprzedniej paczki. Z tego co gdzieś wyczytałem wynika, że AT-AT będzie całkiem pokaźnych rozmiarów czyli ok. 140mm długości na 120mm wysokości. Tym samym szykuje się całkiem niezła gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen by poszerzyć swoją kolekcję.

Jako niespodzianka i w tym zestawie zostanie dołączony bonusowy modelik. Niestety na chwilę obecną, z racji tego, że zestaw zostanie wydany pod koniec marca, nie wiadomo jeszcze co będzie tym specjalnym dodatkiem Przypomnę tylko, że w poprzednim wydaniu takim bonusem okazał się TIE Crawler.
Na podsumowanie dodam jeszcze, że cena zestawu będzie wynosiła prawie 40$. Wstępne zapisy na zakup zestawu można dokonywać na stronie http://hlj.com/product/fts60069 do 27 lutego.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.