Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miło mi poinformować, że ostatnimi czasy wyszła na jaw wiadomość (oraz zdjęcia) o tym jakie nowe pojazdy znajdziemy w paczkach z „maluchami” od F-Toys. Dla przypomnienia dodam, że będzie to już czwarta edycja z malutkimi, ale bardzo dobrze wykonanymi modelikami. Zapowiedz można znaleźć tu: http://galaxykits.com/?news/438/F-Toys_-_Star_Wars_vol_4_preview

Oto lista pojazdów wraz ze zdjęciami i skalami:

Y-Wing Fighter (Gold 3 – Ryle Torsyn) – 1:144

Tie Bomber – 1:144

Slave 1 (wersja Boba Fett) – 1:350

Imperial Shuttle – 1:350

Imperial Star Destoyer – 1:15000

Oraz dodatkowy, tajny model

Jak sami widzicie, F-Toys odchodzi lub przynajmniej tym razem odszedł od coraz bardziej popularnej skali 1:144. Do tego mamy już kolejny model Y-Winga. Nie licząc jednej wariacji będzie ich już łącznie trzy. Jak dla mnie jest to trochę wyciąganie kasy za coś co już się kiedyś wydało tylko że w innym malowaniu. Inna sprawa dotyczy modeli w skali 1:350. Owszem, może i będą one pasowały do Revellowskiego Falcona (o ile dobrze pamiętam, jest on właśnie w tej skali), ale sama wielkość tych modeli będzie mizerna i tak właściwie do niczego innego nie będą pasowały, a i nie będzie na nich widać zbyt wiele. Inną sprawą jest Star Destroyer, który został wydany w skali iście kieszonkowej. Do niego to już chyba nic nie da się dodać by stworzyć z jego udziałem jakąś scenkę.

Tak czy siak należy się cieszyć, że kolejne maluchy zostają wydane, ja oczywiście czekam na więcej. Jak tylko się dowiem czym jest ukryty model to natychmiast dam znać. Do kolejnego newsa.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.