Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzisiaj super gratka dla wszystkich fanów serii Cowboy Bebop. Pod koniec roku będzie możliwość zakupienia specjalnego wydania myśliwca Swordfish II, który mieliśmy okazję oglądać w serialu anime. Firma, która postanowiła wypuścić tę zabawkę to Good Smile Company. Jej właściciel Hiro Tanaka postanowił upamiętnić w zeszłym roku dwudziestolecie produkcji rozpoczynając prace nad tą konstrukcją.

Swordfish II nie będzie niestety modelem do sklejania. Będzie to gotowa konstrukcja wykonana w skali 1:48 z pełnym malowaniem i weatheringiem. Większa część będzie wykonana z plastiku, ale pojawią się w zestawie również modele metalowe jak wzmocnienia skrzydeł oraz podwozie. Konstrukcja będzie posiadała również części ruchome jak wspomniane wcześniej podwozie, które będzie chowało się w kadłubie i skrzydłach, same skrzydła będą miały również zmienne położenie. Ruchome będzie również działko plazmowe. Cała konstrukcja będzie prawdopodobnie wzbogacona również o oświetlenie przednich reflektorów jak również silnika.

Nic za darmo. Pojazd nie będzie tani. Planowana cena jednej sztuki to ok. 377.99 dolarów więc poszczególne myśliwce zasilą wyłącznie kolekcje najwierniejszych fanów.

Poniżej zdjęcia myśliwca Swordfish z serialu anime Cowboy Bebop.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *