Ci którzy w latach 80tych i później mieli dostęp do Cartoon Network, zapewne spotkali się z serialem the Conturions. Jestem też pewien, że tak jak i dla mnie, serial ten stał się jednym z najlepszych w tym czasie i na długo zapadł w pamięć. Ja nawet po tylu latach z sentymentem go wspominam.

Zapewne sentyment, był jednym z bodźców, który popchnął firmę Ramen Toy do podjęcia próby przywrócenia bohaterów kreskówki do figurkowego życia. Już niedługo będzie można zaopatrzyć się w trzy zestawy „ludzików”. Każda z nich będzie wykonana w skali 1:12. Konstrukcje będą posiadały 19 ruchomych przegubów. Co więcej, również ilość broni, jaką nasi bohaterowie będą nosili na sobie, będzie zróżnicowana z możliwością zmiany jej lokacji poprzez zastosowanie odpowiednich wtyczek.

Tak też pod koniec 2021 będziemy mogli nabyć każdego wojaka z osobna. Zapewne przez brak licencji, seria będzie sę nazywać 80s Commanders, a nazwy każdego z bohaterów to NavalCommander (Max Ray), AirForceCommander (Ace McCloud) oraz ArmourCommander (Jake Rockwell)

Poniżej kilka zdjęć udostępnionych przez producenta.