Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ci którzy w latach 80tych i później mieli dostęp do Cartoon Network, zapewne spotkali się z serialem the Conturions. Jestem też pewien, że tak jak i dla mnie, serial ten stał się jednym z najlepszych w tym czasie i na długo zapadł w pamięć. Ja nawet po tylu latach z sentymentem go wspominam.

Zapewne sentyment, był jednym z bodźców, który popchnął firmę Ramen Toy do podjęcia próby przywrócenia bohaterów kreskówki do figurkowego życia. Już niedługo będzie można zaopatrzyć się w trzy zestawy „ludzików”. Każda z nich będzie wykonana w skali 1:12. Konstrukcje będą posiadały 19 ruchomych przegubów. Co więcej, również ilość broni, jaką nasi bohaterowie będą nosili na sobie, będzie zróżnicowana z możliwością zmiany jej lokacji poprzez zastosowanie odpowiednich wtyczek.

Tak też pod koniec 2021 będziemy mogli nabyć każdego wojaka z osobna. Zapewne przez brak licencji, seria będzie sę nazywać 80s Commanders, a nazwy każdego z bohaterów to NavalCommander (Max Ray), AirForceCommander (Ace McCloud) oraz ArmourCommander (Jake Rockwell)

Poniżej kilka zdjęć udostępnionych przez producenta.

 

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *