Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i stało się, zapowiadany szumnie nowy model TIE Fightera od firmy AMT jest już w przedsprzedaży. Na stronach takich jak Cult TV można już złożyć chęć zakupu na ten model.

Dla przypomnienia. Będzie to model TIE Fightera w skali 1:32. Producent chwali się, że będzie on dokładnie takich rozmiarów jakie były użyte w filmie. Oczywiście AMT już nie raz udowodniło, że trzymanie się skali modelu nie jest czymś, w czym są najlepsi, ale kto wie, może tym razem się uda.

Sam zestaw będzie składał się łącznie ze 128 części. Całość da nam model sporej wielkości, czyli 13 i pół cala co przekłada się na prawie 34cm wysokości. Całkiem spoko. Poza szarymi, plastikowymi częściami, w pudełku oczywiście znajdziemy instrukcję, podstawkę oraz kalkomanie. Co ciekawe nie będzie to składak. Będzie jednak trzeba dokupić klej i opcjonalnie farbki dla lepszego wyglądu.

Do listy ciekawostek na pewno należy dopisać Zupełnie nowy kokpit, wierniejszy oryginałowi (wreszcie).

Premiera modelu już niebawem, czyli lato tego roku.
Cena za tę przyjemność w preorderze…80$. Dla fanów dużych modeli i chyba całkiem dobrze odwzorowanych to nie powinno być sporo.

Ci, który jednak mają zamiar odpuścić, na pocieszenie mogą pooglądać zdjęcia i poczytać trochę technicznych tekstów znajdujących się na rewersie pudełka.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *