Postaw mi kawę na buycoffee.to

Firma Fine Molds już od jakiegoś czasu przyzwyczaiła nas do niespodzianek, niestety niespodzianek rozczarowujących. Kilka ostatnich pozycji okazywało się odgrzewanymi kotletami, które nie cieszyły się zbytnią popularnością. Bo kto chciałby kupować coś co już właściwie ma w swojej kolekcji. Fani Star Wars są głodni czegoś nowego, czegoś co będzie cieszyło ich oczy i sprawiało frajdę z kolejnej budowy.

Jaką tym razem niespodziankę sprawi nam FM? Ci którzy śledzą sytuację na polu boju wiedzą, że na ekrany kin wejdą niebawem Gwiezdne Wojny 3D – Mroczne Widmo. Z tej właśnie okazji FM uraczy nas modelem…Naboo N-1 Starfightera w skali 1:72. W tym momencie należałoby wykrzyczeć coś w stylu Vadera czyli długie nieeeeee…
Bo komu podobał się design pojazdów z E1? Wiadomo, niewiele osób przyznałoby się do tego. Co więcej, dochodzi jeszcze fakt, że w tej skali nie uświadczymy chyba ani jednego modelu z tej części sagi. Tym samym pomysły na dioranę mogą być ograniczone.

Ale można wyciągnąć pozytywne aspekty zaistniałej sytuacji.
Po pierwsze, jest to jeden z niewielu ostatnich modeli, który został zrobiony od nowa, a nie powiększony z już wcześniej istniejącego projektu. Inna sprawa jest taka, to bardzo prawdopodobne, że przy kolejnych premierach filmów sagi w 3D FM pokusi się o kolejne modele, które nie były produkowane do tej pory w żadnej ze skali. Oby tak się stało.
Zapraszam tymczasem do oglądania wstępnych kształtów nowego produktu Fine Molds:

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.