Postaw mi kawę na buycoffee.to

Informacje
Części: 55
Wymiary: 151mm x 212 mm

Bardzo miło jest mi zaprezentować dokładniejszy In-Box modelu Promu klasy Lambda (znanego jako Tydirium) produkowanego w skali 1:144 przez Anigrand.
Opis jest autorstwa naszego forumowego kolegi sternika

Oto co o modelu pisze szczęśliwy właściciel:
„Jak zamawiałem ten model chodziło mi głównie o dodatki czyli dwa modele Tie, sam prom miał iść na aukcje. Po rozpakowaniu i zobaczeniu czym jest wrób Anigrandu doszedłem szybko do wniosku że w mojej kolekcji pojawi się jednak drugi prom tej klasy (pierwszy to stary doby AMT)
Model jest bardzo szczegółowo i dobrze odlany, minimalne uszczerbki czy nadlewki nie sprawią żadnego problemu przy budowie. W moim zestawie jest uszkodzony/nadłamany wspornik podtrzymujący klapę zamykającą stopy lądownicze ale wystarczy go przykleić przy montowaniu. Jedyne do czego można się przyczepić to szybka.
Jest gruba toporna i matowa nie wiem jak będzie z polerowaniem bo być może wystarczy polerka do nadania przejrzystości, grubość niestety pozostanie ale po zamontowaniu grubość szyby jest niewidoczna. Zawsze można ją przyciemnić błyszczącym lakierem, który zniweluje mat. Stracimy jednak wtedy możliwość pokazania wnętrza, które może nie jest aż tak dobrze wyposażone ale zawsze to widoczny środek. Zresztą żaden model tego promu nie miał idealnie odwzorowanej kabiny. Swojego czasu w magazynie Todo Modelismo przedstawiony był model lambdy zrobiony przez hiszpańskiego modelarza który wnętrze do modelu AMT zrobił od podstaw wraz z podświetleniem.
Wracając do Anigrandu.
Za kwotę100$ otrzymujemy mały ale porządnie zrobiony ciekawy model….”

Po więcej informacji i zdjęć możecie się udać pod adres: http://galaxykits.com/forum/viewtopic.php?id=177

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.