Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś inbox nieco inny. Zestaw ten został stworzony z myślą o modelu Tie Fightera firmy Bandai w skali 1:72. Jest to produkt waloryzacyjny od firmy Greenstrawberry i zawiera kilkanaście elementów mających imitować model myśliwca niejako w przekroju oraz z otworzonymi klapami. Głównie chodzi o pokazanie jak taki pojazd mógłby wyglądać w facie serwisowej, z odsłoniętymi panelami oraz lukami.

W małym pudełeczku znajdziemy dwie blaszki fototrawione, raczej niewielkich rozmiarów – wielkości jednego skrzydła Tie Fightera oraz cztery dwustronne żywiczne odlewy imitujące coś na kształt rurek biegnących po płatach. Całość jest świetnie wykonana w dużą dokładnością. Blaszki świetnie się prezentują. Odlewy żywiczne również nie mają żadnych skaz.

W zestawie znajdziemy również instrukcję montowania poszczególnych elementów. Niestety nie znalazłem tam informacji jak oddzielić „rurki” od żywicznych nośników. Sądzę, że trzeba je odciąć ostrym skalpelem. Mam nadzieję, ze nie będzie to na tyle niebezpieczne by te elementy połamać.

Prace nad Tie Fighterem na pewno się zaczną i na pewno dobiegną końca. O galerii będę informował jak tylko coś będzie do pokazania.

Tymczasem poniżej zdjęcia zestawu.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *