Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od całkiem niedługiego czasu można dostać w Polsce pierwszy model z serii Macross z linii HG – YF-19. Producentem oczywiście jest Bandai. Tym samym, te osoby które siedzą w świecie Gundam wiedzą czego się spodziewać po poziomie trudności zestawu.

Od wczoraj natomiast, w sieci, pojawiła się kolejna dobra informacja dla fanów modeli z tej serii. Na rynek trafi kolejny model z linii HG w skali 1:100. Będzie nim YF-29 Durandal Valkyrie, którego pilotem jest Maximilian Jenius. Model będzie w wersji niebieskiej. Premiera modelu zapowiedziana jest na październik tego roku. Cena będzie oscylowała w granicach 140pln. W Polsce pewnie będzie przynajmniej 100pln droższa.

Oczywiście zestaw będzie można wykonać w trzech różnych konfiguracjach. Fighter (samolot), Gerwalk (pół samolot, pół robot) oraz Battroid (pełna postura robota).

Nie jest to pierwszy Durandal jaki pokaże się na rynku. Wcześniej, bo w sierpniu, będzie dostępna inna wersja tej konstrukcji, ale w wersji czerwonej, pilotowanej przez Saotome Alto. Cena za ten model będzie zbliżona do wersji niebieskiej czyli 140pln. Poniżej kilka fotek zestawu.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *