Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak donoszą najnowsze wieści, Bandai zamierza rozpocząć produkcję figurek Games Workshop dotyczących modeli z gry bitewnej Warhammer 40000. Jest to wstęp do ekspansji GW na rynek Japoński, która nie raz już podejmowała próby wpuszczenia swoich produktów na rynek kraju kwitnącej wiśni.

Bandai jednak nie planuje wpuszczać tych samych modeli figurek co są już dostępne od bardzo dawna. Planuje on bowiem na pierwszy rzut wypuścić model Primaris Space Marines, ale w wersji 7 calowej, czyli coś ok. 18cm. Będzie do klasyczna figurka jaką oferuje ta firma, czyli wszystkie przeguby ruchome, możliwość zmiany broni, plastiki w kolorze docelowym, ale w wersji Kosmicznego Marines. Poniżej zdjęcie prototypu figurki.

Innymi pozycjami w zapewne powiększającym się katalogu japońskiego producenta, będą figurki zdeformowanych bohaterów gry WH40k na pierwszy ogień pójdzie pięć postaci: Order Hereticus Inquisitor, Eversor Assassin, Sister of Battle, Skitarii Ranger oraz Space Marine. Będą one miały wysokość 5 cm. Na chwilę obecną nie są znane daty premier oraz ceny poszczególnych produktów.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Możliwość komentowania została wyłączona.